Візит Є.С.Рачкова до Університету Фатіха Султана Мехмеда в Стамбулі

12-16 квітня 2021 р. у межах програми академічної мобільності Erasmus+ відбувся візит старшого викладача кафедри історіографії, джерелознавства та археології к.і.н. Є.С.Рачкова до Університету Фатіха Султана Мехмеда в Стамбулі (Туреччина). Програма візиту включала читання лекцій студентам університету, зустрічі з керівництвом і викладачами літературного факультету та кафедри історії (зокрема, проф. Zekeriya Kurşun, проф. Hasip Saygili, др. Sami Arslan, др. Emine Tonta AK та ін.) з метою ознайомлення з навчальною та науковою діяльністю в університеті, а також зустрічі з керівництвом і співробітниками центру міжнародних зв’язків (Bedia Tekin, Vusala Aghayeva та ін.) для обговорення можливостей реалізації спільних академічних програм і міжнародних дослідницьких проектів.

Крім того, візит став гарною нагодою для обговорення з турецькими колегами теоретичних засад, реалізації та попередніх результатів наукового проекту "CityFace: Практики саморепрезентації багатонаціональних міст в індустріальну і постіндустріальну добу" (https://cityface.org.ua/), основними організаторами та виконавцями якого є викладачі історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Дякуємо викладачам і співробітникам Університету Фатіха Султана Мехмеда в Стамбулі за плідну співпрацю та сподіваємося на її продовження.