Виставкова діяльність

Кафедра тісно співпрацює з архівними та музейними установами, що дозволяє реалізовувати цікаві наукові та просвітницькі проекти. З 1999 р. за ініціативи викладачів кафедри в університеті щорічно відзначається День архівних працівників. Традиційно в цей день організовуються тематичні виставки архівних матеріалів (зазвичай у приміщенні Музею історії ХНУ імені В. Н. Каразіна) та круглі столи, присвячені проблемам архівознавства, за участі спеціалістів із архіву Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Державного архіву Харківської області, Центрального державного науково-технічного архіву України (м. Харків).

2005 р. – виставка «Автографи видатних людей».

2006 р. – виставка «Особові архівні фонди».

2007 р. – виставка до ювілею Д. І. Багалія.

2008 р. – виставка «З історії реклами у Харкові».

2009 р. – виставка «Харківський університет: перші кроки» до 205-річчя Харківського університету.

2010 р. – виставка «Харківський університет за часів громадянської війни та реорганізації освіти». 2011 р. – виставка «Увага! Показує Харків: з історії Харківського телебачення за матеріалами ДАХО і ЦДНТА України».

2012 р. – виставка «A minus ad major»: конспекти розповідають».

2013 р. – виставка «Символи та емблеми Харківського університету».

2014 р. – круглий стіл «Актуальні проблеми сучасних архівів» та урочисте відкриття виставки «Ювілейні історії Харківського університету» до 210-ї річниці університету.

2015 р. – круглий стіл «Проблеми архівної комунікації» та урочисте відкриття фотовиставки (у холі історичного факультету) «Історик та джерело».