Педагогічна практика

Робоча програма практики

Методичка з психології для 4 курсу

Методичка з психології для 5 курсу


Студенти кафедри на ІV та V курсах проходять обов’язкову педагогічну практику, яка забезпечує зв’язок між їхньою науково-теоретичною та практичною підготовкою. Під час педагогічної практики студенти набувають досвіду роботи із дітьми та відточують педагогічну майстерність під керівництвом кращих педагогів міста.

Двотижнева педагогічна практика на IV курсі є ознайомчою, вона покликана сформувати мотивацію для подальшого поглиблення знань з психології, педагогіки й методики. Студенти мають можливість відвідати уроки з історії та інших предметів (за домовленістю), провести один урок та позакласний захід, і, таким чином, отримати початковий досвід педагогічної діяльності.

Педагогічна практика на V курсі (8 тижнів) передбачена для студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст» та «магістр». Вона спрямована на вивчення педагогічних і організаційно-методичних засад навчально-виховного процесу, передбачає безпосереднє виконання посадових обов’язків учителя історії та класного керівника в середньому навчальному закладі – проведення серії уроків (14 для «спеціалістів», 10 для «магістрів»), позакласного заходу, а для «магістрів» додатково – засвоєння основ педагогічної діяльності у вищому навчальному закладі.
Важливою складовою успішного проходження практики є складання необхідної документації.

Педагогічна практика студентів кафедри проходить в наступних середніх навчальних закладах м.Харкова:

1. ЗОШ №95 імені 229-ї Харківської стрілецької дивізії (вул. Ньютона, 137).

Вчитель історії – В.В.Воропаєва, вчитель вищої категорії.

2. Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат (вул. Благовещенська, 19).

Вчитель історії – О.Л.Демченко.

Відгуки студентів

Інтерв'ю В.В.Воропаєвої

2012 - ЗОШ №95 імені 229-ї Харківської стрілецької дивізії

2013 - ЗОШ №95 імені 229-ї Харківської стрілецької дивізії