​Участь у міжнародній науковій конференції в Будапешті

11-12 травня 2023 року доцентки кафедри історіографії, джерелознавства та археології В.Ю.Іващенко та Ю.А.Кісельова виступили з доповіддю на конференції «East Central European Émigrés and the Shaping of Civil Societies in the Low Countries: Czech, Slovak, Hungarian and Polish émigré agency during the Cold War», що була організована в м. Будапешт (Угорщина) в межах міжнародного дослідницького проєкту CELSA за участі дослідників з Центру документування та досліджень релігії, культури та суспільства KADOC-KU Leuven (Бельгія), Карлового університету у Празі (Чеська Республіка), Будапештського університету імені Лоранда Етвіша (Угорщина) та Ягеллонського університету у Кракові (Польща).

В.Ю.Іващенко та Ю.А.Кісельова представили доповідь «Жінки-вчені в умовах вимушеної міграції під час російсько-української війни: конфлікти ідентичностей та міжособистісні стосунки». Конференція ставила за мету підвести підсумки реалізації проєкту CELSA, у центрі уваги якого було дослідження засобів та методів, за допомогою яких мігранти з Центральної та Східної Європи залучають нові або існуючі структури громадянського суспільства у країнах, що їх приймають.

Авторки проєкту висловлюють щиру вдячність організаторам конференції та всім учасникамі партнерам проекту«”Рух на Захід”: українські учені в умовах вимушеної міграції (2008–2023)».