Об’їзд архівів Польщі разом із студентами Університету Марії Кюрі-Склодовської (м.Люблін, Польща)

Об’їзд архівів Польщі та участь у семінарі "Проблеми сучасного архівознавства та управління документами" (2018 р.)

Архівний об'їзд 2018

На підставі договору про співробітництво між Харківським національним університетом імені В.Н.Каразіна та Університом Марії Кюрі-Склодовської (м.Люблін, Польща) і Робочої програми співробітництва між історичним факультетом ХНУ імені В.Н.Каразіна та Інститутом Історії УМКС з 2013 р. група студентів та аспірантів історичного факультету бере участь у програмі «Об’їзд архівів Польщі». Ця практика є складовою навчального процесу студентів-архівістів Інституту Історії УМКС.

Мета практики полягає в ознайомлені студентів-істориків з особливостями системи архівних закладів, станом та перспективами розвитку бібліотечної та музейної справи Польщі. У програмі «об’їзду» – ознайомлення з архівами державного та регіонального рівнів, бібліотеками та музеями Польщі.

Під час візитів до цих наукових і архівних установ відбувається знайомство з методикою та правилами зберігання, використання та накопичення архівних документів і бібліотечних фондів, інноваційними технологіями. Учасники практики відвідують фондосховища, знайомляться з унікальними архівними документами, в тому числі з історії України. Особлива увага зосереджена на питаннях збереження архівних документів, їх реставрації, комп’ютерного програмного забезпечення архівних установ та роботи зі створення електронних архівів.

Програма практики передбачає і знайомство з культурним життям Польщі.

Фотогалерея