Кафедральне дозвілля

Політ проф.С.І.Посохова на надлегкому літакуПредставники кафедри відвідали міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Стара Фортеця. Подорож крізь століття»

24 червня 2017 р. представники кафедри відвідали міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Стара Фортеця. Подорож крізь століття», який традиційно, вже всьоме, відбувся на території історичної пам’ятки «Круглий двір» у м.Тростянець Сумської області. Гості фестивалю змогли спостерігати за боями у межах турніру з історичного фехтування, приміряти історичні костюми, спробувати себе у майстер-класі з історичного танцю та поринути в атмосферу свята і романтики минулого.


Кафедра історіографії, джерелознавства та археології відзначила День науки!

20 травня 2017 р. у рамках святкування Дня науки колектив кафедри відвідав м.Чугуїв. Основним місцем подорожі став Художньо-меморіальний музей І.Ю.Рєпіна. Директор музею – С.І.Бучаста – провела для колективу кафедри захоплюючу екскурсію містом. Також співробітники кафедри відвідали Художню галерею та Шляховий палац. Колектив кафедри висловлює щиру подяку С.І.Бучастій та співробітникам Художньо-меморіального музею І.Ю.Рєпіна та сподівається на подальшу співпрацю!