Кафедральне дозвілля

Викладачі кафедри відвідали музеї м.Львів

29 червня 2018 р. викладачі кафедри В.Ю.Іващенко та Ю.А.Кісельова відвідали Національний літературно-меморіальний музей Івана Франка та Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у м.Львів, а також ознайомилися з експозицією "Українське мистецтво ХХ ст." Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького.


Кафедра історіографії, джерелознавства та археології відвідала Дворічанщину

11 червня 2018 р. колектив кафедри здійснив подорож до смт Дворічна Харківської області, де відвідав Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості та Музей І.І.Мечникова. Також співробітники кафедри відвідали Національний природний парк «Дворічанський».

Колектив кафедри висловлює щиру подяку О.М.Бервено та співробітникам Центру дитячої та юнацької творчості Дворічанської районної ради Харківської області та сподівається на подальшу співпрацю!

Фотографії


Космічна галузь України

27-29 березня 2018 р. завідувач кафедрою проф.С.І.Посохов разом із колегами з інших університетів України відвідав Музей космонавтики імені С.П.Корольова та Будинок-музей С.П.Корольова в Житомирі.

Відкриття фотовиставки «Час Федецького»

24 січня 2018 р. викладачі та студенти кафедри відвідали відкриття фотовиставки «Час Федецького», присвяченої видатному фотографу Альфреду Федецькому.


Відкриття виставки «Курбас у Харкові»

18 січня 2018 р. завідувач кафедрою проф.С.І.Посохов відвідав відкриття виставки «Курбас у Харкові» (ЄрміловЦентр).

На фото: С.І.Посохов з директором галереї Н.В.Івановою та художниками О.М.Лисенко та О.О.Шеховцовим, а також першим проректором Харківської державної академії культури М.М.Каністратенко.

Фотогалерея


Фортепіанний концерт у Львівській опері

16 січня 2018 р. завідувач кафедрою проф.С.І.Посохов відвідав фортепіанний концерт (виконавець – Данило Саєнко) у Львівській опері (Дзеркальна зала).

Фотогалерея


Кафедральне святкування Нового року!

28 грудня 2017 р. колектив кафедри історіографії, джерелознавства та археології відзначив Новий рік. Традиційно викладачі та аспіранти кафедри розповіли про найбільш важливі свої досягнення в минулому році та поділилися планами на майбутній 2018 р.

Фотогалерея


Виставка « ex.пленер. Віддалений доступ: Баранівка/Чернігів» (ЄрміловЦентр)

16 листопада 2017 р. завідувач кафедрою проф.С.І.Посохов відвідав перший у Харкові виставковий проект, присвячений пленерній традиції у практиці художників ленд-арта. Основна тема художників – пейзаж як уособлення первозданності, його атмосферність, його звук, запах і смак. Основна ціль художників – упіймати та відтворити мінливий стан природи. Виставка презентується Grynyov Art Foundation спільно з ЄрміловЦентром.


«ex.пленер. Віддалений доступ» – це природня художня лабораторія. Кожен наступний ex.пленер – нова локація і новий експериментальний підхід художників до сприйняття і репрезентації не тільки місця, але і себе в ньому.


Представники кафедри відвідали Rezerwat Przyrody Kadzielnia

19-20 вересня 2017 р. представники кафедри відвідали природний заповідник Rezerwat przyrody Kadzielnia, що знаходиться в м.Кельце (Польща). Природний заповідник є частиною геопарку Кельце.


Політ проф.С.І.Посохова на надлегкому літакуПредставники кафедри відвідали міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Стара Фортеця. Подорож крізь століття»

24 червня 2017 р. представники кафедри відвідали міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Стара Фортеця. Подорож крізь століття», який традиційно, вже всьоме, відбувся на території історичної пам’ятки «Круглий двір» у м.Тростянець Сумської області. Гості фестивалю змогли спостерігати за боями у межах турніру з історичного фехтування, приміряти історичні костюми, спробувати себе у майстер-класі з історичного танцю та поринути в атмосферу свята і романтики минулого.


Кафедра історіографії, джерелознавства та археології відзначила День науки!

20 травня 2017 р. у рамках святкування Дня науки колектив кафедри відвідав м.Чугуїв. Основним місцем подорожі став Художньо-меморіальний музей І.Ю.Рєпіна. Директор музею – С.І.Бучаста – провела для колективу кафедри захоплюючу екскурсію містом. Також співробітники кафедри відвідали Художню галерею та Шляховий палац. Колектив кафедри висловлює щиру подяку С.І.Бучастій та співробітникам Художньо-меморіального музею І.Ю.Рєпіна та сподівається на подальшу співпрацю!