Підбито підсумки у Школі екскурсовода

22 червня 2023 р. відбулося заключне засідання Школи екскурсовода, проведеної у весняному семестрі спільними зусиллями кафедри історіографії, джерелознавства та археології і Центру українських студій та краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька. Керівниками проєкту виступили к.і.н. О. І. Вовк та доц. О. Г. Павлова, науковим консультантом – проф. С. М. Куделко.

Упродовж семестру студенти 2 курсу історичного факультету мали змогу прослухати цикл лекцій від провідних фахівців Харківщини та інших регіонів України. Також вони працювали над розробкою власних екскурсійних маршрутів. Всього на заключному засіданні було презентовано 6 проєктів, автори яких продемонстрували творчий підхід та високий рівень оволодіння знаннями і навичками, необхідними для роботи в екскурсійній галузі.

Варто відзначити роботу студентки кафедри історіографії, джерелознавства та археології Олени Омелич, яка у переддень захисту вже встигла апробувати результати своєї розробки, провівши екскурсію для дітей молодшого шкільного віку по Дрезденській картинній галереї. Примітно також, що за результатами Школи деякі зі студентів отримали запрошення на працевлаштування від профільних організацій Харкова.

Усі автори захищених проєктів отримають сертифікати про проходження Школи.

Бажаємо нашим студентам успіху і подальших здобутків!